• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/800922516615819/
  • https://twitter.com/HLLKOC

Bilgili Kartaneleri

Hoşgeldiniz.

Yağız Burak Çınar
oflazdilek@hotmail.com
Levent hayalet avcısı
18/11/2020

 

   Yaz tatilinde Levent ve ailesi üç haftalığına köye gitmişler. Eve döndüklerinde Levent ve kardeşi Mert'in birşey dikkatlerini çekmiş, mahallede ve parkta hiç çocuk yokmuş. Bu duruma şaşırmışlar bir çocuk yanlarından geçmiş sonra Levent çocuğa seslenmiş. Çocuk hayalet diye bağırmış.

   Eve geldiklerinde Kamil ve annesi varmış. Kamil hayaleti gördüğü için çok korkmuş ve kekelemeye başlamış. Leventin aklına bir fikir gelmiş. Kamil'i tekrar korkutup duzelebilecegini sanmış. O yüzden Osman ve Hayri den yardım istemiş. Kamil'i de alıp hayaleti gördükleri yere gitmişler ve beklemeye başlamışlar. Karşılarına 5 tane hayalet çıkmış, çok korkmuşlar. Ama bu hayaletler ayakkabı giyiyorlar ve konuşuyorlarmış.Levent ve arkadaşları hayaletleri yakalamak için plan yapmışlar. Planları hayaletleri mahalledeki karakolun olduğu yere götürmek imiş. Ama planları istedikleri gibi gitmemiş. Hayaletler onları başka yere doğru kovalamış. Bu arada Mert ortalıkta gözükmüyormuş. O sırada hayallerden biri Kâmil'in üstüne düşmüş ve Kamil çok korkmuş. Sonra Mert ve polisler gelmiş. Polisler hayalet kılığına giren insanları tutuklamış. 

   Levent' in planı işe yaramış ve Kamil kekelemekten kurtulmuş.  Hayalet kılığına giren kötü adamların amaçları ise insanları korkutup, evlerini yıkıp AVM yapmak imiş. 603 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Üyelik Girişi
eTwinning

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret253517
SATRANÇ

Etkinlik Takvimi
Hava Durumu